کسب درآمد اینترنتی
 
آموزش بهترین شغلها و کسب درآمدهای پول ساز در اینترنت و ایران

بعد از ورود به سایت ایگلد (اگر برای ورود مشکل دارید به قسمت حل مشکل ورود به سایت ایگلد در آرشیو موضوعی بروید) در سمت چپ صفحه بر روی Create an account کلیک کنید.

صفحه ای مانند زیر برایتان باز می شود که لیسانس سایت است و شما با کلیک بر روی I AGREE با آن موافقت کرده و وارد قسمت ثبت نام می شوید.

 

           
            There is no cost or obligation associated with creating an account.

          

 

           

در این صفحه شما فرمی به شکل زیر می بینید که باید اطلاعات خود را در آن با توجه به توضیحاتی که داده خواهد شد وارد نمایید.

لینک عکس فرم ثبت نام در بانک ایگولد:       فرم ثبت نام

 

1.   Account Name

در قسمت Account Name  برای حساب خود یک اسم انتخاب می کنید.این نام هنگام انتقال وجه قابل مشاهده خواهد بود.

دو قسمت بعدی برای توضیحات (Description)  اضافه است که در صورت تمایل آن را کامل کنید.

 

2.   User Name

برای حساب خود نام کاربری انتخاب می کنید و در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در پایین آن مینویسید. این نام کاربری در تاریخچه ی وضعیت حسابتان (Account History) دیده می شود.

3.  Point of Contact

در این قسمت شما نام خود (Name) آدرس (Address) شهر (City) استان/ایالت (State/Province) کد پستی(Postal Code) و آدرس ایمیلتان (e-mail) را وارد می کنید.در دو قسمت بعدی شما با وارد کردن شماره تماس و فاکس خود این امکان را به سایت ایگلد می دهید تا در صورت فراموشی رمز ورود به حسابتان ؛ این رمز از طریق تلفن در اختیار شما قرار گیرد.Alternate Passphrase:

شما در اینجا یک رمز وارد می کنید که با فعال کردن آن پس از افتتاح حساب ، در هنگام ارسال پول به دیگران از شما پرسیده می شود و امنیت حسابتان را افزایش می دهد. این رمز باید حد اقل 6 حرفی و شامل حروف و ارقام باشد.
 

 

4.  Passphrase

در اینجا باید برای ورود به حسابتان یک رمز حداقل 6 حرفی و شامل ارقام و حروف انتخاب نمایید و در هر دو کادر بنویسید.این رمز هنگام ورود به حساب بانکیتان از شما پرسیده خواهد شد و امنیت آن بسیار مهم است.برای تایپ این عدد هرگز از صفحه کلید کامپیوتر استفاده نکنید.برای این کار سایت ایگلد یک صفحه کلید مجازی در اختیار شما قرار داده است که با کلیک روی علامت SRK نشان داده خواهد شد.

 

5. Turing Number Entry

این یک عدد تصادفی و متحرک است که باید آن را به طور صحیح در کادر مربوط وارد کنید.

 

 

پس از کامل کردن فرم افتتاح حساب روی Open کلیک کنید اگر اطلاعات شما مشکلی نداشته باشد پیام زیر را دریافت خواهید کرد:

Your new e-gold™ Account Number is being sent via email to:
yourname@yahoo.com

شماره حساب شما از طریق ایمیل برایتان ارسال می گردد.

چند نکته در رابطه با افتتاح حساب ایگلد:

1-ایگلد کشور ایران را  تحریم کرده وشما نامی از ایران در لیست کشورهای این سایت نمی بینید.پس برای افتتاح حساب باید از نام کشور دیگری (هر کشوری به جز ایران) استفاده کنید.

2-استفاده کردن از نام کشور آمریکا کمی مشکل ساز چون باید کد پستی و شماره تلفن و ...که وارد میکنید با نام ایالت انتخابی تطابق داشته باشه.

3-در افتتاح حساب هرگز از اسامی ایرانی مانند پدرام ، پیام ، منوچهر و... استفاده نکنید یعنی حروف گ – چ – پ – ژ به کار نبرید.

4-حتی برای افتتاح حساب ایمیلی با مشخصات حساب ایگلدتان باز کنید.

بذارید راحت بگم اگه میخواید مشکلی پیدا نکنید هیچ نامی از ایران نبرید چون ایگلد یک نفر ایرانی استخدام کرده که حسابهای جدید را کنترل کنه.تمام اطلاعاتی (کد تلفن – آدرس – نام ایمیلتون و...) که وارد می کنید باید بر اساس کشوری باشه که انتخاب کردید.

5-ایمیلتون را صحیح وارد کنید چون شماره حسابتون از طریق ایمیل ارسال می شه.

 

در صورتی که امکان ورود به سایت ایگلد را دارید از طریق لینک زیر می توانید با امنیتSSL128 مستقیم وارد قسمت افتتاح حساب شوید.

                                                          e-gold


نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و سوم مهر ۱۳۸۶ توسط م-ا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ